5 Eylül 2011 Pazartesi

ya sonra......

siz hiç acaba işime son veriliyormu diye düşündüğünüz bu yüzden işinizden sıtkınızın sıyrıldığı oldumu :(

bu sıralar daha doğrusu epeydir işimle ilgili problemlerimin olduğunu haksızlığa uğradığımı bunun karşılığında haksızlık yapanı Allaha havale ettiğimi belki yazmışımdır. bu sıralar durum biraz tuhaf yeni yerimde yeni dediysem 5 aydır olan yerimde biraz kendimi dışlanmış iğnelenmiş bıktırılmaya çalışılıyorum gibi hissediyorum.

ayağımdaki püstüler sedef yine azdı çabalasamda düşünmeden edemiyorum kahretsin!

eski aşka yenisini bulana kadar sadık kalmak gibi birşey yeni yerimde huzurlu olmadıkça eski yerimi özlüyor ve eski patronuma serzenişlerim bitmiyor en çokda yüzüne karşı birşey söylememek , söylememiş olmak daha doğrusu beni bunaltıyor bi olay olsada yüzüne herşeyi söylesem içimdeki zehiri akıtsam diyorum ama öyle bir olanakda maalesefki yok.

bazen oturup iki satır yazayım göndereyim diyorum , sonrada ne olacak peki diyorum??? kendini birşeymi sanacak yoksa amannn buda hepden manyakmış iyi yapmışım göndermeklemi dicek?

peki bunları size niye anlatıyorum ???? bilmiyorum sanki sizlere yazdıkça paylaşım olacak birileri bana güzel bir akıl verecek yada bi mucize olacak o kişi okuyacak , evet evet bi mucize bekliyorum yani bana arayıpda yanlış yaptım dese sanki herşey son bulacak gönlümü alsa ben böyle manyak bi tipimdir hemen yumuşarım :(

arkadaşınız kötü bir pazartesi geçiriyor mazur görün....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumun benim icin cok onemli;)