17 Mayıs 2012 Perşembe

CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE® SERİSİ ÜRÜNLERİ İLE TEMİZ CİLDİNİZİN KEYFİNİ ÇIKARIN
CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE® SERİSİ ÜRÜNLER SİVİLCELER ÜZERİNDE NEDEN ETKİLİDİR?

CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE® SERİSİ Ürünlerinin patentli formülündeki doğal içerik karışımı sivilceyle savaşır. Ölü hücreleri soyucu etkisiyle, gözenekte biriken ölü hücreleri soyarak ciltteki fazla sebumun ( yağ salgısının) atılmasını sağlayan ve gözeneğin tıkanmasını önlemeye yardımcı olan salisilik asit içerir.CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE™ SİVİLCE ÖNLEYİCİ GÜNLÜK YÜZ TEMİZLEME JELİ 150 ML

Gelişmiş teknolojisi sayesinde gözeneklerde biriken ve sivilceye neden olan yağ ve kiri derinlemesine temizler , böylece sivilce problemini kökten çözer . Her gün düzenli olarak kullanıldığı takdirde sivilcelerin gözle görülür şekilde azalmasına, ciltteki kızarıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve ciltteki yağlanmayı dengeler .
Ambalaj 150 ml
Tavsiye edilen tüketici fiyatı 15,60TL

CİLDİNİZDE BELİREN SİVİLCE S.O.S VERİYORSA!
Son Anda Aksiliğe Yenilmeyin…
CLEAN & CLEAR ADVANTAGE® S.O.S SİVİLCE JELİ İLE HIZLI ÇÖZÜM
Yüzünüzde son anda çıkan bir sivilcenin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Clean & Clear® ADVANTAGE®S.O.S Sivilce Önleyici Jel içerdiği özel maddeler sayesinde sivilcelere karşı hızlı etkilidir. Sivilce üzerine uygulandıktan sonra sadece 4 saat içinde sivilcenin görüntüsündeki rahatsız edici kızarıklığı azaltmaya başladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cildi kurutmaz ve tahrişe yol açmadan hızla cildin yağ düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.
Ambalaj 15 ml
Tavsiye edilen tüketici fiyatı :15,65TL
www.facebook.com/cleanandclearturkiye

Basın bültenidir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumun benim icin cok onemli;)