1 Ağustos 2012 Çarşamba

KAHVE BAHANE, BEYAZLIK ŞAHANE!

Dünyanın bir numaralı ‘diş beyazlatma uzmanı White Glo’, dişlerdeki lekeleri yok ederken, dişlerinizin hem bakımını yapıyor hem de dişlerinizi beyazlatıyor.

Diş Beyazlatma Uzmanı White Glo, özel formülü sayesinde gülüşlerinizi parlatıyor. White Glo; klasik beyazlatıcı, sigara kullananlara özel, çay ve kahve tüketenlere özel, ağız gargarası ve diş macunu ikisi bir arada seçenekleri ile herkes için farklı çözüm sunuyor.
Avustralyalı Tüketici Birliği tarafından “en iyi beyazlatıcı diş macunu” seçilen White Glo, ayrıcalıklı üretim teknolojisi sayesinde uzun süre ferahlık ve koruma sağlayarak, özellikle ramazan aylarında insanların korkulu rüyası haline gelen ağız kokusuna da çözüm getiriyor. Micro parlatıcı partiküller ve nefes ferahlatan güçlü formülü sayesinde ağız içerisinde oluşan istenmeyen kokuları önlüyor.
White Glo diş macunu, White Glo Anti-Leke diş fırçası ve yemek sonrası dişlerdeki kalıntıları temizlemeye yardımcı olan özel temizleyicileriyle birlikte, komple diş bakım paketi şeklinde satışa sunuluyor.
Beliz Kozmetik tarafından ithal edilen beyazlatma uzmanı White Glo, 14.90 TL satış fiyatıyla tüm seçkin eczanelerde bulunuyor.

2 yorum:

  1. hemen not alıyorum mutlaka eczanelere soracağım!

    YanıtlaSil
  2. diş bakımı olmazsa olmazlarımdan , sana güvenip deneyeceğim bu ürünü , umarım dediğin gibi beyazlatır
    az sonra alacağım takibe , vaktin olursa beklerim
    kibelem.blogspot.com

    YanıtlaSil

yorumun benim icin cok onemli;)