16 Ocak 2014 Perşembe

COATS TÜRKİYE ile gelen mutluluk

mefruşat kursuna gitmeye başlamamla eskilere çeyiz yaptığım günlere dönüyorum. bu kursun diğer bir ismide çeyiz hazırlama kursu .  kursdaki arkadaşlar benim yaş grubum ama tek emekli benim :)))
ev hanımı çocukları evlenme çağına gelmiş, evlenmiş torunu olan grup .

benim yaptıklarım daha çok kendi kullanmak istediklerimden oluşuyor. ilk denemeler kendime sonrasında hediye daha da ilerletirsem bakarsınız satışa başlamışım:) 

hal böyle olunca ilgi alanım; kumaşlar, iplikler, keçeler olarak değişmeye başladı. 

şimdi kaldımı çeyiz hazırlayan bilmiyorumda ne dantel örmüşümdür halen saklarım. dantel ipliklerinin şahıda anchor yani çapa markaydı  birde diğer marka vardı ama çapanın kırık beyaz dantel ipi favorimdi.


bu güzel firmadan tabiri caizse bir koli aldım:))) içinde birbirinden güzel iplikler , nakış kitapları, hani tırım tırım aradığım goblen vardıya bir de kaplan desenli goblen :)))

bo resim içerir :)))


hazine kolim


kaplan goblenimnakış iplikleri


mouline ipliklerimrenklere bakarmısınız makine nakış iplikleri aplike nakış iplikleri normal dikiş ipliğinden daha incedir bu ipliklerbunlarda coats türkiyenin dergileri  kanaviçe sayısına ayrıca bayıldım;)


Allah a binlerce şükretsem azdır bana emekliliği nasip etti çalışan arkadaşlar nispet gibi algılamayın ne olur ama 27 sene çok zordu. tam bir sene oldu emekli olalı birden yapmak istediğim herşeye saldırdım diyebilirim. evde olan herkese bu tür kurslara gitmelerini öneririm. insanın birşeyler üretmesi gıptayla baktığı o güzel ürünleri kendinin yapması ayrı bir haz.hazine sandığı bulmuş kadar olduğum bu güzel hediyeler için Coats Türkiye Ayşe hanıma tekrar teşekkür ediyorum.
http://www.anchorbutik.com  bi göz atın derim;) arayıpda bulamadığınız keten kumaşlardan , ipliklere, goblenlere birbirinden kaliteli ve güzel ürünleri bulabilirsiniz.

günlerimiz birbirinden güzel geçsin

not: bu postu hazırladığımda meleğim daha ölmemişti , ne demiştik hayat üzücüde olsa devam ediyor

4 yorum:

  1. Ben goblen.com.tr sitesinden alışveriş yaparım genellikle, öğrendiğim iyi oldu anchor'un web sitesini...

    YanıtlaSil
  2. Süpermiş:) güle güle kullanın

    YanıtlaSil

yorumun benim icin cok onemli;)