29 Nisan 2014 Salı

TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIMINDA DÜNYA’NIN BİR NUMARASI QTICA “SOLID GOLD”


TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIMINDA DÜNYA’NIN BİR NUMARASI QTICA SOLID GOLD

Amerika başta olmak üzere, Dünya’nın her yerinde en sevilen el, ayak ve vücut bakım markası QTICA nihayet Türkiye’de..

Seçkin eczane, bakım salonları, kuaför ve SPA’lardabulunan QTICA, el ve ayak bakımında tıbbi teknolojiyi kullandığı en iddialı ürünü “SOLID GOLD” ile manikür ve el bakımda mucize yaratıyor.  

 

Dünya markası Qtica; el, ayak ve vücut bakımının yanı sıra tedavi edici özelliği ile bilinen, son teknoloji ürünleri ile artık Türkiye’de..

Özellikle onarıcı formülü ve tedavi edici yapısı sayesinde tüm el ve ayak bakımında bir benzeri daha bulunmayan SOLID GOLD, jel yapılı yağ özelliği ile tırnak etlerine bakım yaparken, hijyenik ve tedavi edici özelliği ile de dikkat çekiyor.

Jel yapılı formülü, tırnakla birleştiği anda yağ kıvamına geçerek tırnak etlerine daha kolay nüfuz eden SOLID GOLD; kullanım kolaylığı sayesinde ellerine özen gösteren hanımların çantasında, vazgeçilmezler arasındaki yerini alıyor.

İçeriğinde bulunan 12 çeşit yağın özelliği sayesinde, cildin lipid dengesini korurken; tedavi edici antiseptik bakım, canlandırıcı, yoğun nemlendirici, PH dengesini koruyucu yapısı ile de manikür öncesi ve sonrası kullanılan ideal bir bakım sağlıyor.

 

Tüm seçkin eczane, kuaför, bakım salonu veSPA’larda..

Satış noktalarına www.miramaygroup.com danulaşabilirsiniz

 

14 gr Solid Gold : 34.- TL

48 gr Solid Gold : 62.- TL

 


basın bülteni


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumun benim icin cok onemli;)