16 Nisan 2015 Perşembe

Scholl ile Ayaklarda Pamuksu dokunuş


Göz önüne serilen ayakların sezonu için geri sayım başladı... 

 

Yüzümüzü ısıtan güneşle birlikte giysilerimizdeki fazlalıkları atarken kalın ayakkabı ve çizmeleri çıkartarak ayaklarımızın da hafifleyeceği bahar günleri gelip çattı. Kış süresince çorabın, kalın ayakkabı ve çizmenin içinde gözlerden uzak kalan, çoraba takılan, çatlayan topuklar ve kuruyan ayaklardan  kurtularak ayaklarımızı çekinmeden gösterme zamanı geldi. 

 

Baharla birlikte gündelik bakım ritüeline Scholl Velvet Smooth Express Pedi’niekleyerek ayaklarınızdaki sertleşmiş deriden kısa sürede kurtularak özgürce göstermekten çekinmeyeceğiniz bakımlı ayaklara  kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  

 

Scholl tecrübesinin en yenisi, İngiltere’nin bir numaralı* ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde sertleşmiş deriyi bir dokunuşta ve birkaç dakika içinde temizleyerek ayakları topuklarla birlikte bebeksi yumuşaklığa kavuşturuyor. Gümüş renkli halkasısola çevrildiğinde çalışmaya başlayan üründört adet kalem pille çalışıyor. Orta derecede baskı uygulayarak kuru ve temiz ayak ve topuklarda gezdirilen Scholl Velvet Smooth Express Pedi’nin ayaklarınızda yaratacağı farkı daha ilk kullanımda göreceksiniz. Ürün kullanımısonrasında ayak bakımınızı topuk çatlak kremini sürerek tamamlayabilirsiniz.

 

*İngiltere’de Ağustos 2013 – Ağustos 2014  Nielsen Perakende Paneli ciro bazlı satış verilerine göre en çok satan ayak bakım ürünüdür.

 

 

Tavsiye edilen satış fiyatı : 89.99 TL

 

O
2 yorum:

  1. Selaaaaam!!! Müthiş ötesi bir akım başlattım!!! Haydi seni de bekliyorum sen de katıl bu akıma!!! >>> http://kisacasiherseyburada.blogspot.com.tr/2015/04/tagdudak-urunleri-yeni-akm.html

    YanıtlaSil
  2. MERHABA BLOĞUNU YENİ KEŞFETTİM VE TAKİBE ALDIM.BLOĞUMADA BEKLERİM :)
    http://seviimlihbidunyasi.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

yorumun benim icin cok onemli;)