2 Haziran 2011 Perşembe

NUXE


DÜNYA YILDIZLARININ GÜZELLİK VE IŞILTI SIRRI:
NUXE KURU YAĞ...
Dünya yıldızları, yetenekleriyle olduğu kadar güzellikleri, daima göz kamaştıran ciltleri ve saçlarıyla da isimlerinden söz ettiriyor. Peki, Hollywood starları nasıl daima sağlıklı bir cilde ve pırıl pırıl saçlara sahip oluyor hiç düşündünüz mü? Size Gwyneth Paltrow ve Jennifer Lopez gibi ünlülerin sırrını verelim: NUXE Huile Prodigieuse kuru yağ…
Dermo kozmetik alanında dünyanın en seçkin markalarından biri olan ünlü Fransız markası NUXE yeni ürünü Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağ ile cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkartıyor. Saç, yüz ve vücuda olmak üzere 3 ayrı alana uygulanabilen ürün, saten yumuşaklığında bir cilt ve ipeksi saçlar yaratıyor. Tüm cilt ve saç tipleri için uygun olan Nuxe Huile Prodigieuse, cildi ve saçları besleyerek onarıyor. Ürünü, dünyaca ünlü yıldızlar da kullanıyor. Jennifer Lopez, “NUXE'ün Huile Prodigieuse ürününe bayılıyorum! Yüzümde, vücudumda ve saçlarımda bile kullanıyorum!” diyor. Gwyneth Paltrow ise Huile Prodigieuse’ün güzelliğinin sırrı olduğunu söylüyor.
Cildinize değer veren doğal bakım…
%30 oranında değerli bitki ve yağlardan oluşan, ayrıca E vitamini içeren Nuxe Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağ, %98,8 gibi yüksek oranda doğal formüle sahip. Ürün, formülünde bulunan 6 değerli bitki yağı (Borage, St. John’s Wort, Badem, Kamelya, Fındık ve Macadamia) ile oluşturulan özel kokteyli ile cildi ve saçları besleyerek ekstra bakım gerçekleştiriyor. Kamelya çiçeği ile cildinize ve saçınıza hoş bir koku verirken, kuru bir yağ olduğu için kullanım sonrası rahatsız edici ıslaklık ya da yağlı bir his bırakmıyor. Ayrıca koruyucu ve silikon gibi maddeler de içermiyor.
Nuxe Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağ tüm seçkin eczanelerde…
www.nuxe.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumun benim icin cok onemli;)