25 Temmuz 2012 Çarşamba

Sizin Listerine® ’iniz Hangisi?


Sizin Listerine® ’iniz Hangisi?
Komple ağız sağlığı için bir Listerine® Seçin !
Dişlerimiz ağzımızın %25’ini kaplar, sadece diş fırçalayarak ağzımızın bir bölümünü temizleyebiliriz; oysa sıvı bir ağız bakım ürünüyle komple ağız bakımı yapmak mümkündür. Sevdiğiniz tattaki bir Listerine® ağız bakım ürününü seçerek gün boyu o tadın nefesinize bıraktığı tazeliği hissedebilirsiniz.
Güçlü nane tadı arayanlardan mısınız?
Listerine® Coolmint, nanenin güçlü ferahlık hissini ağzında günboyu hissetmeyi sevenlerin tercihidir. Listerine® Teeth & Gum Defence ise güçlü nane aromasının yanı sıra içerdiği florür ile dişleri çürümelere karşı güçlendirir.
Hafif tatta bir sıvı ağız bakım ürünü mü tercih ediyorsunuz?
Portakal aromalı Listerine® Cool Citrus, hafif nane aromalı Listerine® Soft Mint veya hafif serinletici nane aromalı Listerine® Stay White size uygun olabilir. Dişlerinizin beyazlığını korumayı hedefliyorsanız Listerine® Stay White’ı öneririz. Ayrıca, aileye yeni katılan daha hafif tattaki Listerine® Zero derinlemesine temizler ve dişleri çürümelere karşı güçlendiren florür içerir.
Seçtiğiniz Listerine® ile ağız bakımınızı tamamlamaktan büyük keyif alırken aynı zamanda da bakteri plağının oluşumuna, ağız kokusuna ve diş çürümelerine engel olarak, sağlıklı bir ağza, lekesiz dişlere sahip olursunuz.
Tavsiye edilen tüketici fiyatı :

500ml : 16,90TL
250 ml: :9,90 TL

4 yorum:

 1. Ben hep en koyu yeşili kullanıyordum, dün turuncusunu aldım bakayım tadı nasıl :)

  Çekilişimize bekleriz :)

  http://guzelliknehri.blogspot.com/2012/07/cekilisssss.html

  YanıtlaSil
 2. ben de hafif nanesini ve alkolsüzünü kullanıyorum ikisi de güzel :)

  YanıtlaSil
 3. güzelliknehri ; katıldım çekilişine canım. turuncusunu bende denemek istiyorum. renginden dolayı sanırım;)

  bakimliolmakaşktır; hoşgeldin canım

  YanıtlaSil
 4. Listerine gargarayı yaklaşık 1 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Kötü kokuları giderme konusunda başarılı. Biraz ağzımın içi yanıyor çalkalarken aman dikkatli olun gözleim bile yaşarıyor :)

  YanıtlaSil

yorumun benim icin cok onemli;)