17 Mart 2016 Perşembe

TIRNAK BAKIMI İÇİN DOĞRU ZAMAN ! /Scholl elektronik tırnak bakım setiScholl elektronik tırnak bakım seti hayat kurtarmaya geliyor.


Kadınlarda bakımlı olmak önce tırnakların bakımı ve güzelliği ile başlar. Bakım ve güzelliğin yanı sıra sağlıklı bir görünüm için de el ve ayak tırnaklarınıza göstermiş olduğunuz özen aslında sizi yansıtır.

Scholl olarak, yıllardır ayak bakımınız için göstermiş olduğumuz ilgiye ellerinizi de ekleyerek, el ve ayak bakımınız için harcadığınız zamanı size hediye ediyoruz! Scholl, tırnaklarınızın parlak, sağlıklı ve harika görünmesi için vakit kaybetmenize gerek kalmayacak vazgeçemeyeceğiniz ürünleri ile hayat kurtarmaya geliyor.

4 Adımda Tırnak Bakımı Artık Çok Kolay.

Scholl elektronik tırnak bakım seti
ile birkaç adımda tırnak bakımı artık çok kolay. Tırnaklarınızın canlı ve parlak görünümünü sağlamak için manikür ve pedikürde harcanılan zahmetli ve uzun zamanları unutmanın vakti geldi.
Farklı başlıklara sahip Scholl elektronik tırnak törpüsü ile tırnaklarınızı önce törpülüyorsunuz ardından düzeltiyor ve parlatıyorsunuz. Son adımınız ise Scholl’ün özel bakım yağı ile tırnaklarınızı mükemmel görünümüne kavuşturmak!Tavsiye adilen satış fiyatı Elektronik Tırnak Törpüsü : 99,90 TL
Tırnak Bakım Yağı : 29,99 TLschool ve yöntem pr 'a  çok teşekkürler

en kısa sürede deneyimlerimi paylaşıcam 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumun benim icin cok onemli;)